maszyny maszyna element element
flaga pl flaga eng flaga de flaga rus
strona główna oferta narzędziownia produkcja aktualności praca w KBK kontakt

 Firma KBK powstała w 1992 roku. Początkowo firma opierała się na produkcji różnorodnych dodatków do odzieży, obuwia, wyrobów kaletniczych i rymarskich z metali i z tworzyw sztucznych. Dzięki dynamice oraz wyznaczonym celom firma szybko zyskała konkurencyjność na rynku lokalnym, co pozwoliło jej, w krótkim czasie od powstania wejść na rynki zagraniczne. Modernizacja parku maszynowego oraz zwiększenie oferty handlowej, zadecydowało o poszerzeniu zakładu pracy

Główną ofertą działalności jest kompleksowe wykonywanie detali na podstawie dokumentacji rysunkowej lub wzorów Klienta. Firma „KBK” produkuje także wysokiej jakości narzędzia specjalne wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu:

formy wtryskowe, tłoczniki, wykrojniki, narzędzia specjalne.

Wymienione narzędzia wykonujemy na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej wyrobu lub jego wzoru, ewentualnie według konstrukcji klienta. Opracowaniem technologii wytwarzania wyrobu jak i projektem CAD narzędzia oraz przygotowaniem programów obróbkowych, elektrod itp., zajmuje się nasz dział konstrukcyjny, zatrudniający doświadczonych inżynierów i wyposażony w oprogramowanie CAD/CAM . W budowie form i tłoczników wykorzystujemy normalia pochodzące od renomowanych dostawców. Gotowe narzędzia podlegają próbom odbiorczym przeprowadzanym w naszym zakładzie. Klient odbiera sprawdzone formy wraz z wypraskami, a tłoczniki z wytłoczkami po ich zatwierdzeniu. Na wykonane w naszym zakładzie oprzyrządowanie udzielamy gwarancji oraz zapewniamy opiekę serwisową. Ponieważ dokumentacja elektroniczna wszystkich wykonanych narzędzi jest przechowywana w firmie, nawet po długim czasie możliwe jest dorobienie części, regeneracja czy ewentualne przeróbki.

Podejmujemy się również wykonywania wyrobów gotowych w kooperacji - od pomysłu poprzez projekt wyrobu, wykonanie formy lub wykrojnika , aż do produkcji seryjnej.

Każdemu z nich zapewniamy adekwatne do postawionego zadania rozwiązanie technologiczne oraz terminową i solidną realizację.

Zapraszamy do współpracy !

Items and pictures depicting them as seen on this website belong to KBK Company. Their use without owner's agreement is forbidden by law.
...